מזכירה וירטואלית – הדור הבא של ניהול המשרד


טלאופיס מציגים: שירותי מזכירה וירטואלית

מזכירה וירטואלית

לצד מגוון רחב של שירותי משרד אחרים חברת טלאופיס גאה להציג בפניכם שירותי מזכירה וירטואלית. טלאופיס מתמחה במתן שירות מזכירה וירטואלית לעסקים וחברות בכל גודל. בעסקים קטנים או בינוניים לרוב אין הצדקה ריאלית להחזיק מזכירה במשרד, אך כמו כל משרד אחר גם עסקים מסוג זה זקוקים לעזרה וידע שרק מזכירה מקצועית ומנוסה יכולה להעניק.

מתוך מחשבה זו קם בטלאופיס שירותי מזכירה וירטואלית אשר ניחנת ביעילות גבוהה ועלות נמוכה. שירותי מזכירה וירטואלית טומנים בחובם אינספור יתרונות: הקלה בעומס עבודה, חסכון בעלויות, שירותי מזכירה מקצועיים, וחשוב מכל, האפשרות לפנות זמן עבור בעל העסק על מנת להתמקד בשאר הדברים אשר חשובים לא פחות לקיומו ופעילותו השוטפת של העסק או חדר המזכירות. שירות המזכירה הווירטואלית על פי טלאופיס מציע את כל מגוון הפתרונות והתועלת המקצועית אשר מגיעה בעזרתה של מזכירה מקצועית.

עסקים כגון: קליניקות, משרדים, רופאים, יועצים, מורי נהיגה, יוכלו ליהנות משירותי המזכירה הווירטואלית שכוללים: מוקד זימון תורים, זימון פגישות וכמובן מענה עסקי 24 שעות ביממה כל השנה.

שירותי המזכירה הוירטואלית מבית טלאופיס מהווה חלק בלתי נפרד גם עבור שירותים עירוניים. ניהול הכולל טיפול מלא בפניות מזכירות, תיעודם וטיפולם עד לסגירה מול התושב.

שירותי מזכירה מקצועיים

שירותי המזכירה של טלאופיס מעמיד בפני כל שירות או עסק את האפשרות לקבל תמיכה חיצונית אשר עומדת מחוץ למבנה ההוצאות הקבוע של העסק ובכך ליהנות משירותי מזכירה חיצונית הפועלת למטרת העסק ויעדיו הכלכליים.
את הרעיון הכללי אשר בגינו עומד נושא המזכירה הווירטואלית ניתן להסביר בפתגם הנודע "אותה גברת אך בשינוי אדרת", כשם שתפקידה של מזכירה הינו לאייש את הטלפון במשרד ובכך לאפשר לבעל המקצוע להתרכז בעבודתו, שירותי המזכירה הוירטואלית ממלאים את אותם התפקידים ומשביעי רצון עבור מאות מלקוחותינו הרבים.

ניהול המשרד מעולם לא היה פשוט כל כך- העתיד כבר כאן!

מעוניינים גם אתם בשירותי מזכירה וירטואלית למשרד או העסק העצמאי שברשותכם?

מחפשים את הפתרון האידיאלי והחסכוני ביותר לשירות או העסק שברשותכם?

צרו עמנו קשר עוד היום ותבטיחו לעצמכם צמיחה עסקית יעילה.

שירותי מזכירות

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook