מזכירה אישית אינטראקטיבית


מזכירה אישית אינטראקטיבית

מזכירה אישית אינטראקטיבית

בעלי עסקים רבים יודעים שהמזכירה של העסק ממלאת את אחד התפקידים החיוניים ביותר לתפקודו בצורה מסודרת ונכונה. המזכירה רואה את התמונה הגדולה ויכולה לתכלל מגוון של תהליכים ומשימות על פי סדר עדיפויות נכון ותוך כדי התחשבות במגוון של גורמים. עם זאת, עסקים קטנים ובינוניים רבים אינם מעוניינים לשאת בעלויות הגבוהות של מזכירה בצוות האורגני של העסק שלהם ובעלות השכירות של המשרד שבו היא תשב. טלאופיס מקבוצת טלאול CC מספקת ללקוחותיה העסקיים פתרון מושלם לצרכים שלהם בשירותי מזכירות – מזכירה אישית אינטראקטיבית במשרד וירטואלי.

מי מנג'ס ללקוחותיך לשלם בזמן? מי משרת אותך גם כשהעסק סגור? מי מעדכן אותך במידע אודות מתחריך? מי מפנה אותך מכל האדמיניסטרציה בעסק?

לקוחותינו יהנו משירות מיקור חוץ של מזכירות מנוסות ומיומנות במתכונת של בנק שעות – כל עסק יקבל שירותי מזכירות בהתאם לדרישות שלו ומזכירה ייעודית שמטפלת באותו עסק תענה ותפנה ללקוחותיו בשם העסק ולפי דרישות שיוגדרו מראש. המזכירה האישית האינטראקטיבית תספק מענה לצרכים הבאים:

–         מענה אנושי לשיחות נכנסות

–         ביצוע שיחות יוצאות במגוון נושאים ללקוחות וספקים – גבייה, מעקב, טיוב, וכו'

–         טיפול בדוא"ל ובדואר פיזי (המשרד הוירטואלי מהווה כתובת למשלוח דואר)

–         ניהול ואחסון הידע של החברה, משלוח מידע ללקוחות וכו'

–         טיפול בסידורים אישיים שאינך רוצה לשתף בהם אתה צוות האורגני – איתור שירותים רפואיים או חופשות, ביצוע בדיקות לקוח סמוי ועוד

–         ניהול יומן וקביעת פגישות

–         נושאים אדמינסטרטיביים שונים

חיוב הלקוח בשירות הנו על כל דקת עבודה. למעשה הלקוח משלם בדיוק עבור דקות העבודה המצטברות. בכל רגע בו מזכירתו האישית עוסקת בענייניו, מופעל שעון הלקוח.

המזכירה מעדכנת את הלקוח בהתקרבה למיצוי "בנק השעות" שהוזמן וכך יכול הלקוח לשלוט מקרוב בהתקדמות הנושאים שהועברו לטיפולה.

למעשה שירות זה הנו פתרון מעשי לכל עסק אשר אין ביכולתו להחזיק מזכירה, או לעסק אשר לא מספיק לבצע את כלל משימותיו האדמיניסטרטיביות. לקוחות רבים, המשתמשים בשירות מדווחים על טיוב מהלכים כגון ייעול מערך שירות הלקוחות, ייעול מערכת הדיוור לספקים ולקוחות, הקלה שוטפת בקבלת מידע.

הצטרפו ללקוחותינו הרבים והמרוצים שחוסכים בעלויות של מזכירה קבועה ונהנים משירות מקצועי, אדיב ואיכותי של המזכירות האישיות האינטאקטיביות של טלאופיס – פתרון חכם לעסק חכם! פנה אלינו עוד היום בטלפון 03-9411111 או בכתובת הדוא"ל: sales@teleoffice.co.il ונשמח לעמוד לשרותך!

| teleoffice google+
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook