השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

משרד נקי מסייע להתקדמות העסק

בשעה טובה ומוצלחת פתחתם משרד. סוף סוף אתם הופכים לעצמאיים ומוכנים לבטא את כל שלל הכישרונות והידע שלכם במשרד שהקמתם. הקמת המשרד לוותה מן הסתם בהתרגשות גדולה והתחדשות כללית. שיפצתם את המבנה, קניתם ריהוט חדש המשדר איכות ומקצועיות. השקעתם אול במכונת קפה מפנקת וקניתם מטהר אוויר ונייר לחדר השירותים. ההתחלה הייתה מן הסתם איטית והלקוחות הגיעו בהדרגה. בחודשים הראשונים הקפדתם לנקות את המשרד בעצמכם, לרוקן מאפרות ולהוריד את הזבל.

ככל שגדל נפח העבודה והמשרד גדל, נותר פחות זמן לביצוע משימות הניקיון ואחרי תקופת מה, המשרד החדש והנוצץ מתחיל להראות מאובק. המאפרות נותרות מלאות ימים רבים, מהפחים עולה מידי פעם ריח לא נעים. השירותים לא נעים ומכונת הקפה צוברת סביבה שכבות דביקות. כבעל מקצוע אתה יודע לגמרי שהמצב לא טוב. לקוחות חדשים שמגיעים מביטים סביב בחשדנות והמקום לא משדר את הברק והניצוץ הראשוניים.

זהו בדיוק הרגע שבו אתה מבין שתצטרך לפנות לשירות מקצועי של ניקיון משרדים  באתר https://www.nzultra.co.il/ . אז איך בוחרים חברה לניקיון משרד?

• מקצועיות ויסודיות- בררו מראש על החברה ובקשו המלצות ממקומות איתם היא כבר עובדת. וודאו שיש להם ציוד ניקיון איכותי והם מיומנים וקפדניים
• אמינות – עליכם לוודא מראש שמדובר בחברה אמינה שעומדת בהתחייבותה. בררו במקומות אחרים בה עובדת החברה ובקבלו המלצות על ביצוע עבודה אמינה ומהימנה.
• זמינות- וודאו מראש מה קורה בימים בהם המנקה הקבוע לא יכול להגיע. וודאו שי מספר עובדים שיכולים לגבות זה את זה ומאפשרים ניקיון שוטף וקבוע בלי תקלות
• הגדרת עבודה- הגדירו מראש מה הציפיות שלכם מהניקיון. אל תניחו שום דבר כמובן מאליו. פרטו את כל הדרישות שלכם לפרטים: ניקיון אבק, שטיפת רצפה, ריקון פחים, ניקיון שירותים, שטיפת כוסות וכו'. כל פרט שאתם מצפים שיבוצע  צריך להופיע בחוזה. כמו כן הגדירו מראש את הזמנים הקבועים לניקיון. כמה פעמים בשבוע ובאילו ימים.

חשוב לזכור, ריהוט משרדי נקי משדר נעימות וקפדנות. מעבר לכך, משרד מטופח מעורר אמון והרגשה של רצינות. לעולם אל תזניחו את ניקיון המשרד ועשו הכול להעניק למשרד מראה נקי ונעים.