בק_אופיס.jpg

בק אופיס

בניהולו של עסק יש הרבה דברים שצריך לעשות, מן הסתם. אחד הדברים הקשים שיש לאנשי עסקים הוא ניהול בק אופיס של העסק, ולכן זה לא מפתיע שהרבה מאוד מבעלי העסקים מחפשים פתרונות יצירתיים לניהול המשרד שלהם. שירותי בק אופיס מבית טלאופיס הוא אחד מהפתרונות הללו. איך תדעו אם זה מתאים לכם? המשיכו לקרוא וצרו איתנו קשר.

אם גם אתם שייכים לאותם אנשים שיכולים לנהל צדדים מסוימים של העסק ללא דופי, אך אינם יודעים להתמודד עם כל הנושא המורכב של בק אופיס, הכולל את המענה לטלפונים, ההדפסות השונות, המענה ללקוחות בעזרת טכנולוגיה כזו או אחרת, כדאי גם לך לפנות לקבלת עזרה מקצועית.

ניהול שירותי בק אופיס על ידי טלאופיס

הגיע הזמן של כולנו להבין שגם אם אנחנו מנהלים עסקים גדולים, זה לא באמת אומר שאנחנו צריכים להיות מוכשרים בכל דבר שאנחנו עושים. אם ניסית בעבר להתמודד עם ניהולו של בק אופיס בעסק שלך וראית שזה גוזל ממך יותר מדי כוחות, עובדים וכסף, הגיע הזמן שתעביר את הנושא לניהולה של חברה חיצונית. חברת טלאופיס הידועה מציעה לך לנהל את כל הנושא של בק אופיס לעסק שלך, ותיתן לך שירותי ניהול בצורה המקצועית ביותר בעזרת הידע הנרחב שצברנו.

קידום העסק עם שירותי בק אופיס

כמו שהלקוחות שלך חשובים לעסק שלך, כך גם הניהול השוטף והמדויק שלו צריך להיות מושלם. יחד עם זאת, זה טבעי שלא תוכל אתה לעשות הכל, ולשם כך, אם אתה רוצה לשמור על מצבו של העסק ולקדם אותו, כדאי שתפנה לקבלת שירותים מחברת טלאופיס הידועה במומחיות השירות וניהול העסק. אל תוותר על מה שבנית, עשה את כל מה שאתה יכול כדי לשמור על העסק שלך ונווט אותו להצלחה שתמיד חלמת עליה.

שירותי בק אופיס מבית טלאופיס

באמצעות הנציגים המיומנים שלנו, שמתמתחים ברזי העסק שלך, נוכל לבצע עבורך את כל פעולות הבק האופיס של העסק שלך. אז מה זה בק אופיס ומה טלאופיס מציעה? ובכן, בין היתר מדובר בשירותים הבאים:
 

קבלת מכתבים - קבלת מכתבים לתיבת דואר ייעודית שלנו וטיפול בהם - סריקה שלהם למערכת, חזרה ללקוח וטיפול בפנייתו.
 

שליחת מכתבים - שליחה של מכתבים ללקוחות, ספקים, עובדים - נוכל להוריד ממך את כל עבודת הניירת.
 

זימון תורים - הנציגים שלנו יסייעו ללקוחותיך לקבוע תורים או פגישות וגם יזינו את התורים שנקבעו או בוטלו באמצעות מערכת זימון תורים.
 

טיוב נתונים, ניהול רשימות - קבלת רשימת נתונים ובדיקה כי אכן הנתונים הם נכונים. כמו גם מילוי נתונים נוספים באותו רשימה. ניתן גם לבצע לאותה רשימה זימון לכנסים, רשות להסכמה מדעת, אישורי הגעה וכו'. 

 

קראו עוד: ניהול יומן

קראו עוד: מזכירה וירטואלית

בק_אופיס_1.jpg

לסיכום: הגולש נמצא אצלכם באתר כי הוא רוצה לקבל מענה מיידי – מעכשיו, עם צ'אט אנושי מבית טלאופיס מענה אנושי לעסקים, הוא אכן יקבל אותו.

חייגו 077-7298418 או מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חבילות מענה אנושי / וירטואלי החל מ-49 ₪ בחודש

הפרטים נשלחו בהצלחה!