השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

טיוב לידים

טיוב לידים. מה מסתתר מאחורי צמד המילים הללו, שנחשב לכל כך משמעותי עבור חברות פרסום ועבור כל מי ששואף להשיג את הפניות הטובות ביותר לעסק שלו? ובכן, טיוב לידים, משמעותו בדיקת הרצינות של הלקוח, אשר השאיר את פרטיו באתר האינטרנט ומעוניין בשירות ו/או מוצר מסוים.

בטלאופיס לא מוותרים על אף לקוח, טיוב לידים במחיר משתלם של 49 ש"ח ללא התחייבות!! צרו איתנו קשר עכשיו להזמנות

טיוב לידיםאנחנו בחברת טלאופיס מציעים ללקוחותינו שירותי איסוף לידים וכן טיוב לידים, כאשר שירות זה מתאים במיוחד עבור חברות פרסום וכל מי שמעלה קמפיין לאינטרנט, שמייצר עניין ומביא איתו פניות ולידים. אנחנו בחברת טלאופיס מקבלים את הלידים, בין אם באמצעות מערכת ניהול הפניות של הלקוח או בין אם מדובר בפניות המגיעות ישירות לכתובת מייל ספציפית.

טיוב לידים - איך זה עובד?

המוקדנים והמוקדניות של טלאופיס יוצרים קשר עם הלידים שהגיעו מהקמפיין ומבררים מול הלקוחות האם הם באמת ובתמים התעניינו בשירות ושואלים מספר שאלות המשך לבירור רצינות - בירור טיב הפניה. הצוות של טלאופיס גם מעניק פרטים נוספים על השירות בו התעניין הלקוח ורק לאחר מכן מעביר את הליד ללקוח.

כל השאלות, הפרטים ותסריט השיחה כולו נקבעים בתיאום מלא עם הלקוח, כאשר שירות זה מתאים במיוחד למשרדי פרסום או חברות מסחריות המנהלות קמפיינים נרחבים בפלטרפורמות השונות.

חשוב לציין כי גם גופים גדולים ורשויות מעוניינים לעיתים בשירות טיוב לידים. רשות מקומית או חברה ממשלתית יכולה להחזיק במאגר של תושבים ומדי פעם מעוניינת לטייב את המאגר, כלומר לראות אם אדם מסוים עדיין גר בכתובת מסוימת ולבחון גם אפשרות של הוספת פרטים למאגר (למשל, כתובת מייל). במקרה כזה, מרבית השירות עוסק באימות פרטים קיימים ושאלות לבירור מידע נוסף.

זקוקים לשירותים של איסוף לידים או טיוב לידים? אנחנו בטלאופיס יכולים להעמיד לרשותכם מוקד טלפוני, אשר יבצע בתיאום מולכם שיחות ללידים שיגיעו לבירור איכות ורצינות. לקבלת פרטים נוספים על איסוף וטיוב לידים התקשרו 077-7298418 או השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

קראו עוד: קביעת פגישות
קראו עוד: טלמרקטינג לעסקים

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן