השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

לחזור למשרד עם חזה מורם

זה נכון שמי שעובד במענה אנושי לרוב לא נדרש להיראות פיזית בעבודתו. אך עבודה במשרד כרוכה במפגש יומיומי עם אנשים רבים, ולא מזיק להיראות במיטבנו. על אחת כמה וכמה הרווקים והרווקות מביננו.

בגיל מתבגר לעיתים רוצים להשיב את הלהט לחיי הנישואין, והאופן שבו מתקבלים במשרד ובמקום העבודה יכול מאוד להשפיע על הביטחון העצמי. לכן במקים בהם את סובלת מירידת נפח בחזה, אפשר לשקול לעבור ניתוח הרמה. כדי להרים טלפון לרופא משפחה כדי לראות שאת עומדת בדרישות הבריאותיות.

הרמת החזה מחזירה צורה מוצקה לשדיים. הם עומדים יותר ואסתטיים יותר. זה לא רק יכול לשפר את המראה של המטופלת על ידי שחזור פרופורציות הנעורים שלה והנשיות החיונית שלה, אלא גם לעזור להחזיר לה את הביטחון העצמי כשהיא בבגד ים, ששוב מתאים ויושב בנוחות ואטרקטיביות. עם זאת כדאי לחכות לגיל מבוגר כדי לבצע את הניתוח ולא להיחפז אליו כבר בתחילת תהליך ההזדקנות. וזאת מפני שכל חברותייך המבוגרות בעבודה בטח ידעו לומר לך, הגוף עובר בגיל הבלות תהליך הזדקנות מואץ.

לא משנה מה הסיבות שהובילו אותך לבצע ניתוח הרמת חזה, חשוב גם להכיר את החיים שאחרי הניתוח, ולהבין כיצד לשלב את תהליך ההחלמה עם המשך עבודה, ולתת מענה לצרכי פרנסה והגעה למשרד.

הרמת חזה במשרד

ניתוח הרמת חזה מבוצע בדרך כלל במסגרת נוהל אשפוז כללי באמצעות הרדמה כללית או הרדמה מקומית בשילוב הרדמה כללית תוך ורידית. ההליך לוקח בערך 1-2 שעות לבצע, בהתאם לצורכי המטופלת והניתוח. זמן קצר לאחר הניתוח כבר תשובי הביתה כדי להמשיך את ההתאוששות. השדיים יהיו חבושים או מוחזקים בחזייה כירורגית.

רוב המטופלות חוות כאבים ונפיחות לאחר הרמת שדיים בדומה להגדלת חזה והקטנת חזה. המנתח הפלסטי שלך ירשום לך תרופות לשיכוך כאבים שיסייעו לך לשמור על נוחות, ומטופלות רבות יכולות לעבור לנורופן או אקמול לאחר הימים הראשונים, וזה מקל על חזרה לעבודה.

אמנם שום דבר לא מונע ממך להסתובב בבית או במקום העבודה ביום לאחר הניתוח, אך כדאי להימנע מתזוזה מרובה על מנת להקל על הכאב בימים הראשונים, להזמין קניות דרך הטלפון ולא ללכת בעצמך. כמו כן, תצטרכי לישון על הגב במשך השבועות הראשונים ואף יותר לאחר הניתוח. אם את בדרך כלל ישנה על הצד או על הבטן, מומלץ להשקיע ולמקם כמה כריות בצדייך כדי לעזור לך למנוע התהפכות תוך כדי שינה ולענות על צרכי החלמתך.

נשים רבות חוזרות לעבודה בשבוע הראשון לאחר ניתוח הרמת חזה, בהתאם לאופי עבודתן, ולחדש את הפעילות היומית הסדירה לאחר שבוע מהניתוח פחות או יותר. את צריכה להגביל את הפעילות הגופנית שלך, מלבד הליכה, במשך 2-6 השבועות הראשונים לאחר הרמת השדיים; המנתח שלך יספק לך הוראות מפורטות על מתי זה כבר בטוח לחזור לפעילות מלאה.

כאבי שרירים ונפיחות צריכים לרדת בהדרגה במהלך החודשים הראשונים לאחר הרמת החזה, ורוב המטופלות רשאיות להתחיל ללבוש חזיות לאחר כ -8 שבועות.

כדי לקבל ייעוץ בטלפון או באופן פרונטלי אפשר לפנות לדר' נועם חי פה www.drhai.co.il

דר' נועם חי הוא מבין המנתחים המובילים בישראל, ולקבל מושג טוב של התהליך וכל מה שכרוך בו. בריאות לפני הכול. בהצלחה.