ניהול יומן_1.jpg

ניהול יומן

מנהלים רבים הבינו כבר מזמן כי ניהול יומן עסקי אינו משימה פשוטה. בעידן האינפורמציה והמולטיטסקינג, נהיה כמעט בלתי אפשרי לנהל את לוח הזמנים באופן עצמאי בצורה יעילה ומדוייקת. בטלאופיס אנו מאמינים שניהול זמן נכון וארגון יעיל הם המפתחות להצלחה של כל עסק ומובילים לרווחיות גדולה יותר. בדיוק לשם כך אנו מציעים ללקוחותינו את השירות המתבקש - ניהול יומן עסקי. 
 

מהיום לא תצטרך לחשוש שמא שכחת פגישה חשובה עם לקוח או שתפספס את ארוחת הצהריים - נציגינו המיומנים ינהלו את הלו”ז שלך בדקדקנות ובהתאם לסדר העדיפויות וליעדים שאתה תגדיר כך שתוכל להפיק את המקסימום מכל יום עמוס!

ניהול יומן עם טלאופיס

ניהול היומנים מתבצע על ידי נציגים מנוסים ואיכותיים שיתאמו לפי הצורך שלך את הפגישות, המשימות, התורים והאירועים החשובים ויזינו אותם למערכת ממוחשבת, שאליה תוכל לגשת בכל עת ולהתעדכן בסדר היום שלך. התיאום יתבצע בסנכרון מוחלט עם יומן העסק ובהתאם לסדר העדיפויות שיוגדר על ידך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם מחוץ לשעות פעילות המשרד.
 

באמצעות שירות ניהול יומני משימות עם טלאופיס, תוכל גם לבדוק את היומן כמובן דרך האינטרנט באמצעות שם משתמש וסיסמא ייחודיים ולבקש לבצע שינויים באופן מיידי. בנוסף, עומדת בפניך האפשרות לקבל עדכונים על כל שינוי בלו”ז ישירות למספר טלפון לבחירתך.

ניהול יומנים - מה כולל השירות

  1. סיוע בתכנון משימות העומדות בפני בית העסק שלך.

  2. הגדרת סדרי עדיפויות עבור כל אחת מהפגישות או המשימות הרבות שלך.

  3. סיוע והקפדה דקדקנית על עמידה בלוחות זמנים אשר ניתנו ללקוח.

  4. יצירת איזון ראוי בין עבודה בשטח, במשרד, ופגישות חוץ מול לקוחות או ספקים.

  5. בעזרת ניהול היומן ע”י טלאופיס תוכל למצוא זמן עבור פיתוח עסקי והרחבת העסק.

ניהול לשם איזון ומקסום הפוטנציאל העסקי

ניהול יומן עסקי בצורה נכונה דורש זמן יקר ותשומת לב ואנרגיה חיוניות על מנת שהכל יתבצע כשורה. בטלאופיס אנו מבינים כי אלו משאבים יקרים שתוכל להפנות לפיתוח עסקי והגדלת החברה, או אפילו למנוחה חשובה במהלך היום, ואנו נשמח לעזור לך להפיק את המיטב מהזמן שלך בעבודה.

 

תן למקצוענים לתכנן את האיזון הנכון בין עבודה במשרד, פגישות חוץ עם לקוחות וספקים ועבודה בשטח מבלי להחזיק כוח אדם יקר וקבוע. פנה אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף על השירות ונשמח לעמוד לרשותך!

קראו עוד: צ'אט אנושי
קראו עוד: טלמרקטינג

ניהול יומן.jpg

לסיכום: הגולש נמצא אצלכם באתר כי הוא רוצה לקבל מענה מיידי – מעכשיו, עם צ'אט אנושי מבית טלאופיס מענה אנושי לעסקים, הוא אכן יקבל אותו.

חייגו 077-7298418 או מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חבילות מענה אנושי / וירטואלי החל מ-49 ₪ בחודש

הפרטים נשלחו בהצלחה!