השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

עיצוב פנים של בית

עיצוב פנים של בית עשויה להיות מלאכה לא פשוטה או מאוד נעימה. בסופה, לרוב משרה הבית אווירת שייכות, שכן לעצב את הבית באופן המתאים לנו באופן אישי, יעניק לנו את ההרגשה הנעימה, הביתית שאנו מחפשים וצריכים תמיד.
עיצוב הבית מתעסק עם הדברים הגדולים- ריהוט, ריצוף הבית, צבע הקירות, שילוב של צבעים שונים, מיקום ספות, מיטות, ארונות וכן עיצוב ארונות. עם זאת, לעיצוב הבית גם נגיעות בתחומים המעט קטנים יותר, אך עם זאת, נגיעות אלו עשויות לשנות את מראה הבית ב-180 מעלות.

מדובר בתוספת של כריות נוי, שולחן קפה קטן או הוספת וילונות יפה לחלונות הבית. כחלק מהעיצוב, ניתן לשלב וילונות שיעדנו מעט את הבית מצד אחד, או יוסיפו לו צבע או ניגודיות מרובה.וילונות הינו תחום בו אפשר להתפרע, הן בשל העלויות הנמוכות שלהם, יחסית, והן בשל האפשרויות להחליפם אחת לתקופה, כך שלמעשה מדובר באביזר עיצובי אותו ניתן לשדרג או להחליף בקלות, בניגוד לריהוט למשל, או צבע קירות הבית, שדורש עבודה מרובה וכן הוצאה גבוהה יותר.
וילונות ניתן למצוא כמעט בכל רשת או חנות לעיצוב הבית. במקומות אלו, לרוב הווילונות יהיו בעיצוב סטנדרטי להם. כמו כן, ניתן לבצע הרכישה בחנויות קטנות המתמחות אך ורק בווילונות. בחנויות אלו, לרוב האפשרויות נרחבות יותר, והווילונות יהיו ייחודים יותר בעיצובים שונים.

כמו כן, ניתן לעצב וילונות באופן עצמאי אצל תופרת. כך, השליטה על עיצוב הווילון היא כולה בידיים שלכם- החל מהעיצוב, בחירת הבד, גודל ואורך הווילון, סגנון עיצובו והתוספות  שיתלוו אליו. תפירת ווילון אצל תופרת פותחת אפשרויות רבות, כמו למשל עיצוב ווילונות בסגנון דומה לשאר חלונות הבית, או תוספת של ציפות לכריות הנוי בסלון, שישלבו עם הווילון.
יש לזכור כי ווילונות עשויים להוסיף לבית טקסטורה מעניינת ביותר, וכן להעשיר www.keren-e.com בלי יותר מידיי מאמץ, אך עם זאת, עשויים לשבש עיצוב הבית במידה ולא משתלבים, למשל עם הצבעים שנבחרו ברחבי הבית או במידה ומדובר בסגנון ווילון השונה באופן קיצוני מדיי מעיצובו של שאר הבית.