קביעת פגישות.jpg

קביעת פגישות

נמצא כל הזמן בפגישות ולא מצליח לענות ללקוחות? טלאופיס מציעה עבורך שירותי קביעת פגישות, אשר יספקו עבורך את המעטפת המושלמת. מצד אחד, לא תחמיץ שיחות ולקוחות פוטנציאליים. ומצד שני, גם תוכל לקבל מראש את הפגישות לתוך היומן האישי שלך.
 

שירותי קביעת פגישות עם טלאופיס יסייעו לך לייעל את האופן שבו אתה מנהל את סדר היום שלך ובמקביל גם לספק מענה מקיף ללקוחות.

קביעת פגישות - איך זה עובד?

כל אדם ובעל עסק אשר נמצא בפגישות או מקבל מטופלים במהלך שעות היום, לרוב אינו זמין בטלפון ובוודאי שלא לקבל לקוחות חדשים. אנחנו בטלאופיס עונים עבורו לטלפון, לוקחים את פרטי הלקוחות ומתאימים בפגישות מול היומן האישי של הלקוח. כאשר תיאום הפגישות נעשה אונליין.
 

חשוב לציין כי תיאום פגישות עם טלאופיס, המספקת שירותי מענה אנושי לעסקים, נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, כאשר הפגישות נקבעות על פי לוח זמנים שיוגדר מראש. אנחנו מגדירים ביחד עם הלקוח גם את סוגי התורים ומשך התורים האופציונאליים. כך למשל, תור לפן במספרה נמשך 30 דקות לעומת תור לגוונים, שנמשך מספר שעות.

קביעת פגישות -
למי מתאים השירות?

שירות קביעת פגישות בטלאופיס מתאים ללקוחות רבים ובמיוחד עבור רופאים, מאמנים אישיים, מאמני כושר, יועצים, רפואה אלטרנטיבית ובכל תחום שבו אדם מקבל מטופלים בשעות כלשהן ולפיכך אינו זמין במהלך היום. קביעת התורים נעשית באמצעות היומן האישי וביחד עם מערכת ניהול תורים מתקדמת.

קראו עוד: מערכת ניהול תורים
קראו עוד: ניהול יומן

קביעת פגישות_1.jpg

לפרטים נוספים אודות קביעת או תיאום פגישות עם טלאופיס התקשרו עכשיו למספר 077-7298418 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

חייגו 077-7298418 או מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חבילות מענה אנושי / וירטואלי החל מ-49 ₪ בחודש

הפרטים נשלחו בהצלחה!