השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

ריהוט המשרד כחלק מתדמית העסק

אין ספק כי המשרד נחשב לאחד מכרטיסי הביקור שלנו, ביחס עם שירות הלקוחות והמענה שאנחנו נותנים לכל לקוח, 24/7, ואתר האינטרנט של החברה. חברה שמעוניינת להצליח צריכה לדאוג לעיצוב נכון של המשרד, אתר אינטרנט איכותי ומייצג וכמובן שירות מענה אינטיליגנטי ללקוחות.

אנחנו בחברת טלאופיס מספקים שירות של מענה אנושי לעסקים, צ'אט אנושי, משרד וירטואלי עוד. לצד זאת, ברור לנו שעסקים, קטנים כגדולים, זקוקים לשירותים נוספים וספקים נוספים על מנת להצליח. אחד הצדדים הוא באמצעות רכישת ריהוט משרדי לאבזור המשרד.

שולחן לחדר ישיבותקודם רכישת ריהוט משרדי, מומלץ לבחון ולהגדיר מה משמעות הריהוט עבורנו, מה מטרתו וכיצד יכול לשרת אותנו. כפי שידוע, רושם ראשוני הוא רושם מתקבע, ובעצם הוא הקובע כיצד יתייחסו אנשים לעומדים מולם מעתה והלאה. המשרד שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. מה אנו רוצים לשדר לנכנסים בו? איזה מסר אנו רוצים להעביר ללקוחות שלנו? לאנשים מולם אנו סוגרים עסקים? הדרך בה המשרד שלנו מעוצב משדר לעומדים מולנו את המעמד שלנו, מה האווירה במשרד ובעסק שלנו. הוא יגרום להם להרגיש  בנח, או לחילופין, לשמור על רשמיות מסוימת. 

למה כדאי לשים לב בריהוט, כך שישרת את המטרות שלנו

ראשית, יש להחליט מה אנו מעוניינים שהמשרד ישדר. יש להגדיר בצורה ברורה מהם הצרכים שלנו, ולפיהם להחליט מהו סוג האווירה אותה אנו מעוניינים ליישם במשרד, דרך העיצוב.

אם אנו פונים לקהל ממעמד מסוים, או שהאנשים איתם אנו מעוניינים לבצע עסקים מורגלים ברמה מסוימת, כאן הריהוט יעיד על סמל סטטוס. חשוב לבחור בריהוט יוקרתי, אך מאופק. ריהוט משרדי מהסוג הזה יתאפיין בחומרים משובחים ואיכותיים הניכרים לעין: שלחן מכתבה מסיבי מעץ משובח, כיסאות וכורסאות מחברות יקרות. בריהוט משרדי בסגנון הזה יש נטייה לריהוט עץ משובח וכהה. חשוב להקפיד שהריהוט יהיה עדין ואלגנטי, ולא להעמיס בפריטים רבים מדי. יוקרה אמתית נראית לעין ולא צריכה "לצעוק את עצמה".

אם המטרה שלנו היא יצירתיות, לפתוח את הראש, כמו במשרד פרסום למשל, כאן הריהוט המשרדי יהיה פחות פורמלי, יאופיין בזריקות צבע עליזות ובקו עיצובי שלא בהכרח רציף ותואם. אפשר גם להוסיף פתרונות ישיבה בלתי שגרתיים שיוכלו לספק מעין 'מרחבי חשיבה', כמו ספה או פוף, מעבר למכתבה והכיסאות הסטנדרטיים. במשרד כזה לא צריך להיצמד לקו הסטנדרטי המקובל, והיצירתיות פה היא מבורכת. כדאי לשים לב גם כאן לא ליצור גיבוב ועומס, כך שיישאר מרחב לקו חשיבה נקי ולעבודה נוחה.

לבסוף, לאחר שהקו העיצובי נבחר, מומלץ לוודא שהרהיטים גם נוחים ושימושיים לעבודה עצמה. חשוב שריהוט משרדי יהיה מותאם לצרכי העבודה כך שתיעשה בנוחות ויעילות.