השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

שירות הודעות לנייד 24/7

כל מנהל עסקי או איש מכירות יודע כמה קשה להיות זמינים בכל עת ולדעת תמיד מה קורה בחברה. פעמים רבות אתה יושב בפגישה חשובה, בארוחה עסקית או אפילו בסרט בזמן שמנסים להשיג אותך מהמשרד עם מידע קריטי. ובכן, מהיום זה נפסק. נא להכיר - שירות הודעות טלפוני לנייד. שירות הודעות לנייד

שירות הודעות לנייד מבית טלאופיס

חברת טלאופיס, המספקת מענה אנושי טלפוני לעסקים, מציעה לכם פתרון מושלם לבעיית חוסר הזמינות לשיחות נכנסות - שירות הודעות טלפוני 24/7, או בשם אחר "שירות ההודעה השקטה". מהיום, תדעו מה קורה בעסק בכל עת ובאופן מיידי. אינכם זמינים? השיחות הנכנסות לנייד יופנו אוטומטית למוקד שירות ההודעות לנייד של טלאופיס.

כיצד מתבצע ניתוב השיחות להודעות SMS?

נציג טלאופיס המטפל בשיחות אלה יקבל את ההודעה שהמתקשר ישאיר עבורך. נציגנו יתמלל את ההודעה וישלח אותה אליך באופן מיידי באמצעות SMS לסמארטפון. (למשל: "אביבה חיפשה אותך בקשר להסדר תשלום").

שירות הודעות לנייד מבית טלאופיס יאפשר לך גם לתת מענה למי שחיפש אותך וגם יאפשר לך לבדוק הודעות בשקט בזמן שאינך יכול לענות לשיחה - כך לא תפספס דבר. אין צורך בתוכנות מיוחדות, שכן הקמת השירות נעשית על ידי טכנאי החברה בהרשמה פשוטה של מספר הנייד למערכת הבק-אופיס. מעוניינים לקבל שירות הודעות לסמארטפון? צרו איתנו קשר עוד היום ונדאג שתמיד תהיו בעניינים וללא הפרעות.

קראו עוד: צ'אט אנושי
קראו עוד: איך אני נוהג

חפשו אותנו ב-