השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

איך אני נוהג? - נוהל 6

ידוע לכולנו שיש מקום רב לשיפור בתרבות הנהיגה בישראל. נהגים רבים אינם נוהגים בזהירות או בגבולות המהירות המותרת ואינם מתחשבים בנהגים אחרים בכביש. מדי שנה ישראל סובלת ממאות תאונות דרכים קטלניות שחלק גדול מהן ניתן היה למנוע. מסיבה זו, בתחילת שנת 2012 עבר בכנסת חוק הקשור למונח נוהל 6 - שקובע שעל חברות להדביק מדבקות "איך אני נוהג?" על כל הרכבים בצי שלהם על מנת לאפשר לאזרחים מודאגים לדווח על נהיגה מסוכנת. בנוסף, על החברות לדאוג להקמת מערכת מעקב לדיווחים המתקבלים. אי-ציות לחוק עלול לגרור קנסות בגובה של עד 14,000 ש”ח.

טלאופיס מספקת שירות מסודר ומוקפד של נוהל 6 עכשיו במחיר אטרקטיבי של 49 ש"ח ללא התחייבות!! התקשרו עכשיו 

שירות עבור נוהל 6: מוקד תנועת רכבים 

למעקב אחר הנהגים ברכבי החברה ישנם יתרונות רבים מעבר לציות לחוק. נהיגה רשלנית ומסוכנת ברכבים הנושאים את הלוגו של החברה יכולה להביא לפגיעה תדמיתית, לנזקים כספיים ולסיבוכים משפטיים. כמו כן, עצם הידיעה על המדבקה ועל יכולת הדיווח של הנהגים האחרים מובילה לנהיגה מודעת וזהירה יותר. נוהל 6

אם יש לחברה שלך צי רכבים המחויב לציית לתקנות אלו, אין לך מה לדאוג – חברת טלאופיס מקבוצת טלאול CC מספקת שירות מקיף לניהול העסק, דוגמת ניהול צי רכב, כלומר שירות מוקדי תנועת רכבים לחברות הגדולות בישראל ומטפלת עבורך בקבלת הדיווחים על הנהגים ברכבי החברה שלך, כפי שנדרש על פי החוק בנושא של "איך אני נוהג".

המוקד הייעודי שלנו זמין 24 שעות, 7 ימים בשבוע, והדיווחים יגיעו באופן מסודר ומפורט אל קצין הבטיחות של החברה בכל דרך שבה יבחר - הודעת SMS, דו"ח לדוא"ל או למערכת ניהול הלידים ועוד.

"איך אני נוהג" עם טלאופיס

טלאופיס, המפעילה מגוון שירותי מענה טלפוני לעסקים, תפעיל עבורכם מוקד תנועת רכבים ייעודי, המכונה כאמור "נוהל 6" ויעביר לקצין הבטיחות של ארגונכם דו”ח מפורט, מקצועי ומסודר.

  • המוקד מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  • קצין הבטיחות מקבל את ההודעה בכל דרך שיבחר.
  • פתרונות מותאמים לכל ארגון בהתאם לגודלו ולצרכיו.
  • דרישות החוק נשמרות מבלי לפגוע בשגרת העבודה.

קראו עוד: ניהול יומן
קראו עוד: בק אופיס

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן