השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

קביעת פגישות

קביעת פגישותנמצא כל הזמן בפגישות ולא מצליח לענות ללקוחות? טלאופיס מציעה עבורך שירותי קביעת פגישות, אשר יספקו עבורך את המעטפת המושלמת. מצד אחד, לא תחמיץ שיחות ולקוחות פוטנציאליים. ומצד שני, גם תוכל לקבל מראש את הפגישות לתוך היומן האישי שלך.

שירותי קביעת פגישות עם טלאופיס יסייעו לך לייעל את האופן שבו אתה מנהל את סדר היום שלך ובמקביל גם לספק מענה מקיף ללקוחות.

קביעת פגישות - איך זה עובד?

כל אדם ובעל עסק אשר נמצא בפגישות או מקבל מטופלים במהלך שעות היום, לרוב אינו זמין בטלפון ובוודאי שלא לקבל לקוחות חדשים. אנחנו בטלאופיס עונים עבורו לטלפון, לוקחים את פרטי הלקוחות ומתאימים בפגישות מול היומן האישי של הלקוח. כאשר תיאום הפגישות נעשה אונליין.

חשוב לציין כי תיאום פגישות עם טלאופיס, המספקת שירותי מענה אנושי לעסקים, נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, כאשר הפגישות נקבעות על פי לוח זמנים שיוגדר מראש. אנחנו מגדירים ביחד עם הלקוח גם את סוגי התורים ומשך התורים האופציונאליים. כך למשל, תור לפן במספרה נמשך 30 דקות לעומת תור לגוונים, שנמשך מספר שעות.

שירות קביעת פגישות בטלאופיס מתאים ללקוחות רבים ובמיוחד עבור רופאים, מאמנים אישיים, מאמני כושר, יועצים, רפואה אלטרנטיבית ובכל תחום שבו אדם מקבל מטופלים בשעות כלשהן ולפיכך אינו זמין במהלך היום. קביעת התורים נעשית באמצעות היומן האישי וביחד עם מערכת ניהול תורים מתקדמת.

קראו עוד: מערכת ניהול תורים
קראו עוד: ניהול יומן

לפרטים נוספים אודות קביעת או תיאום פגישות עם טלאופיס התקשרו עכשיו למספר 077-7298418 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן