השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418
שירות תמיכה בקמפיין פרסום

שירות תמיכה בקמפיין פרסום

שירות תמיכה בקמפיין פרסום

החברה שלך החליטה לצאת במבצע קידום מכירות ענק והפיקה קמפיין מבריק שעתיד להביא לעסק לקוחות חדשים רבים! אלו הן כמובן חדשות מצוינות, אך האם העסק שלך ערוך להתמודדות עם פניות רבות מדי? כיצד תוכל לוודא שלא תתפספס שום שיחה נכנסת? קרו בעבר כבר מקרים שבהם קמפיינים פרסומיים מוצלחים של חברות נגמרו בקריסה טוטאלית של המוקד הטלפוני שהובילה לבזבוז פוטנציאל מכירות גדול וללקוחות לא מרוצים. הפתרון - תמיכה בקמפיין פרסום.

תמיכה בקמפיין פרסום עם טלאופיס

קמפיינים שיווקיים הם אחת מההוצאות הגדולות והחשובות של כל עסק ולכן חשוב מאוד להפיק מהם את המירב. טלאופיס מציעה ללקוחותיה שירות הקמה והפעלה של מוקדים טלפוניים מקצועיים עם מענה אנושי לגיבוי במענה לפניות בעקבות פרסום מוצלח או בשעות שיא.תמיכה בקמפיין פרסום

צוות הנציגים המיומן והאיכותי של טלאופיס יענה בשם העסק שלך לשיחות נכנסות של לקוחות בהתאם לתסריט כתוב מראש ולצורכי העסק ויספק שירות כולל, מקבלת הפרטים האישיים מהלקוח ועד לסגירת עסקה וביצוע התשלום בפועל. לטלאופיס מאות נציגים מנוסים במוקדים בפריסה ארצית אשר מספקים שירות בשפות שונות (עברית, אנגלית, רוסית וערבית) וברמה גבוהה.

נציגינו עוברים הדרכות שירות באופן עקבי ויודעים להתמודד בצורה חכמה עם כל פניה של ליד או לקוח קיים. הפניות מוזנות לתוך מערכת ממוחשבת ומתועדות לשם ניתוח נתונים ומעקב. הרגישו בנח לפנות אלינו לקבלת מידע בנושא שירות תמיכה בקמפיין פרסום - מלאו את הטופס משמאל.

קראו עוד: מערכת לניהול תורים
קראו עוד: מערכת CRM

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן