השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418
משרד וירטואלי

משרד וירטואלי

משרד וירטואלי

עסקים חדשים ועסקים ותיקים כאחד יודעים שעל מנת להחזיק את העסק בצורה מכובדת ישנן הוצאות רבות. הרבה מאותן הוצאות אינן קשורות בהכרח לשירות או הנהלת העסק. כיום, יותר ויותר עסקים מקומיים פונים אל שירותי המשרד הוירטואלי. לרוב משרד כזה יימצא בבניין אשר מציע חללי משרדים להשכרה. במסגרת פעילותו של המשרד, מזכירה אחת מתפעלת מספר עסקים במענה טלפוני, מיון דואר, אחסון מידע שקשור לעסק וכיוצא בזה. משרד וירטואלי

המשרד הוירטואלי הוא פתרון מעולה עבור מי שמוכרח להקים משרד אך לא מעוניין לתפעל אותו בעצמו באופן מלא. הלקוח כמובן איננו יכול לנחש את גודל העסק ועבורו כמובן מספיק המענה הטלפוני והמקום בו הוא יוכל להיפגש עמך בעת הצורך.

משרד וירטואלי רק בטלאופיס במחיר חס תקדים של 49 ש"ח ללא התחייבות!! השאירו עכשיו פרטים

משרד וירטואלי מבית טלאופיס

אחד מהמשרדים יוקצה עבור מזכירה המשמשת עבור מספר עסקים המעוניינים בשירותי משרד אינטראקטיבי, כאשר לכל עסק ישנו מספר הייחודי לו. המזכירה מקפידה לענות תמיד בשם בית העסק שלך.

משרד וירטואלי יכול להיות כתובת גם עבור משלוח דואר. במידה והנכם מקימים משרד כזה ברחבי העולם, דברי הדואר הרלוונטיים עבורכם יגיעו אל מקומו הרשום של המשרד ומשם ימשיך אליך - דבר המקנה לך תדמית של עסק חובק עולם. ניתן לחסוך גם בהשכרת חדר ישיבות כאשר יש הקצאה לכל עסק ושעות הקבלה שלו.

עבור עסק מתחיל אשר נמצא בחוסר משאבים לקניית רכוש הדרוש לתפעול עסק, המשרד האינטרנטי מציע להשכרה את כל הציוד הנלווה אשר קיים במשרדים חיים ופעילים. שירותי המשרד הוירטואלי מבית טלאופיס מאפשרים לכם להנות מכל העולמות. להחזיק בכל השירותים והיכולות של משרד רגיל מבלי לשלם מחירים מרקיעי שחקים.

קראו עוד: צ'אט אנושי
קראו עוד: ניהול יומן משימות

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן