השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418
טלמרקטינג

טלמרקטינג

טלמרקטינג

שיווק טלפוני, או טלמרקטינג לעסקים, הינו שירות אשר מטרתו בראש ובראשונה היא ליידע לקוח פוטנציאלי אודות השירות של בית העסק או החברה ולתאם עימו פגישה.  אל מול שירות שיווק טלפוני עומדת הנחת היסוד הקובעת כי כל נותן שירות מכל סוג שהוא יכול לעשות שימוש במכירות טלפוניות על מנת להגדיל את כמות המכירות בהשקעה נמוכה יחסית. שיווק טלפוני מעניק מידע נרחב ושיווקי אודות העסק וטיב השירות המוצע ללקוח. זקוקים לשירותי טלמרקטינג או הקמת מוקד טלפוני לעסקים, כולל עסקים קטנים? פנו אלינו ונשמח לסייע. 

שירותי טלמרקטינג עם טלאופיס כי איתנו לא תפספס אף לקוח החל מ49 ש"ח וללא התחייבות!! התקשרו עכשיו להזמנת שירותי טלמרקטינג

שירותי טלמרקטינג לעסקים

אנחנו בטלאופיס מקפידים שהמידע המדויק ביותר יגיע אל הלקוחות בעלי אחוז הפוטנציאל הגבוה ביותר להזדקק לשירות 

טלמרקטינג

או למוצר המיועד לשיווק. כמו כן, מלבד מציאת לקוח אסטרטגי חשובים גם מהות המידע וצורת העברתו אל הלקוח. שירות חדש, מבצע מיוחד, מידע כללי אודות פעילות וחברה וכיוצא בזה, ישנם אינספור דרכים לשיווק ומכירת מוצר, אנחנו בטלאופיס - מענה אנושי לעסקים - יודעים כיצד לתפור את המידע הנכון ללקוח הנכון בדרך הפעולה הראויה.

טלמרקטינג לעסקים מבית טלאופיס

במסגרת התהליך חשוב להחליט על המסר השיווקי הראוי והרצוי להשגת הלקוח. המסר השיווקי והברור צריך ללוות את כל 

מהלך השיחה. בדרך כלל קובעים מראש את מהלך השיחה באמצעות בניית תסריט שיחה. כראוי לחברת טלמרקטינג מתקדמת, בטלאופיס מתקיימת הכשרה מקצועית של צוות המכירות המתאים ביותר למשימה, והבטחת שירות ממוקד ואיכותי למאגר הלקוחות החדש שנתפור בשבילך. 

מבין מאות הלקוחות המרוצים שעשו שבחרו במוקד טלמרקטינג לעסקים מבית טלאופיס ניתן למנות חברות תיירות, רכב, מוצרי צריכה, הייטק וכמובן עסקים עצמאיים הנהנים מהסל של שירותי טלמרקטינג לעסקים קטנים. מלבד האספקט הכלכלי הבלתי נמנע, לשירותי מיקור חוץ בדמות "משרד וירטואלי", המאפשר לכל עסק לקבל שירותי מזכירה אנושיים בכל יום ושעה ובכך לקבל את כל הפניות מהלקוחות הפוטנציאלים הישר אל הנייד, הפקס, או המייל הנבחר.

בצורה זו כל בעל עסק יכול להתפנות לדבר שהוא מומחה בו ואת עבודת השיווק להשאיר בידם של מקצוענים. לפרטים נוספים אודות שיווק טלפוני או כל אחד ממגוון שירותי מיקור החוץ של טלאופיס אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר את הפרטים בתחתית האתר.

קראו עוד: בק אופיס

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן