השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418
מערכת CRM

מערכת CRM

מערכת CRM

בשנים האחרונות הפנימו בעלי עסקים קטנים ובינוניים כי ניהול לקוחות יעיל הוא כלי חשוב ביותר בניהול עסק. בעלי עסקים שביקשו להגדיל את נתח השוק שלהם או לשפר את הרווחיות מלקוחות קיימים, החלו לחפש אחר פתרונות ניהול לקוחות יעילים וזולים. ובכן, כיום הפתרון האופטימאלי עבור ניהול לקוחות עונה לשם "מערכת CRM", מערכת ניהול לקוחות.

חברות גדולות רבות מחזיקות מערכות CRM מתקדמות אשר בשימוש נכון בהן, מסוגלות לתת מידע מדוייק על היסטוריית הלקוחות, לרבות ניתוחים בקשר עם רווחיות הלקוח ותדירות העסקאות עם כל לקוח. כאשר העסק מתקיים מלקוחות מזדמנים, תוכנת ניהול לקוחות תסייע בתהליך ניהול יומן הלידים ותאפשר להפוך יותר לידים ללקוחות משלמים.

מה עושים אם עלות מערכת CRM היא גבוהה?

מערכות CRM מתקדמות ויעילות מאוד עבור ניהול לקוחות בעסקים גדולים, אך מכיוון שעלותן גבוהה מאוד וכך גם עלות אחזקתן השוטפת, עסקים קטנים ובינוניים לא יכולים להרשות לעצמם מערכת כזו. נוסף על העלות הגבוהה של המערכת וכן עלות אחזקתה השוטפת, יש צורך גם בעובדים מיומנים להפעלת המערכת, דבר הכרוך בעלות לא מבוטלת נוספת.

מי צריך מערכות CRM?

בעלי עסקים רבים לא הפנימו עדיין את היתרונות החבויים במערכת ניהול לקוחות, כך למשל בעסקים אשר עובדים עם לקוחות קבועים או חוזרים קיימת חשיבות רבה ליכולת תכנון מלאי, תכנון תשומות ייצור ותכנון הזמנת תזרים. בעסקים שעובדים עם לקוחות מזדמנים, קיימת חשיבות רבה לניהול לידים של לקוחות, אשר עשויה להוביל לגידול במכירות. מערכת ניהול לקוחות יעילה שמופעלת על ידי אנשי מקצוע מיומנים, תסייע בכל אלה ואף יותר, בעל עסק שיקדים להפנים את התועלת בניהול לקוחות, יסייע לצמיחת העסק. מערכת CRM

מערכת CRM לניהול לקוחות במיקור חוץ

אנחנו בטלאופיס מציעים שירות ניהול לקוחות (CRM) לעסק שלך. באמצעות מערכות מתקדמות ואנשי מקצוע מנוסים ומיומנים במגוון תחומים מקצועיים, אנחנו נבצע עבורך את כל מטלות הניהול הקשורות ללקוחותיך כך שהעסק שלך יהנה מהיתרונות המתקדמים ביותר הקיימים במערכת ניהול לקוחות אך ללא העלות הגבוהה הנדרשת לשם כך.

מערכת ה-CRM איתה טלאופיס עובדת מאפשרת לכם למצוא מגוון פתרונות זולים וזמינים שיסייעו לכם במשימות ניהול הלקוחות בעסק. ניהול לקוחות יעיל מסייע לעסק במשימות שונות, דוגמת מעקב אחרי הזמנות, תדירות הזמנות, יעילות גבייה, רווחיות וכיוצא בזה.

קראו עוד: טלמרקטינג
קראו עוד: מערכת זימון תורים

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן