השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418

בק אופיס

בניהולו של עסק יש הרבה דברים שצריך לעשות, מן הסתם. אחד הדברים הקשים שיש לאנשי עסקים הוא ניהול בק אופיס של העסק, ולכן זה לא מפתיע שהרבה מאוד מבעלי העסקים מחפשים פתרונות יצירתיים לניהול המשרד שלהם. שירותי בק אופיס מבית טלאופיס הוא אחד מהפתרונות הללו. איך תדעו אם זה מתאים לכם? המשיכו לקרוא וצרו איתנו קשר.

אם גם אתם שייכים לאותם אנשים שיכולים לנהל צדדים מסוימים של העסק ללא דופי, אך אינם יודעים להתמודד עם כל הנושא המורכב של בק אופיס, הכולל את המענה לטלפונים, ההדפסות השונות, המענה ללקוחות בעזרת טכנולוגיה כזו או אחרת, כדאי גם לך לפנות לקבלת עזרה מקצועית.בק אופיס לעסק

ניהול שירותי בק אופיס על ידי טלאופיס

הגיע הזמן של כולנו להבין שגם אם אנחנו מנהלים עסקים גדולים, זה לא באמת אומר שאנחנו צריכים להיות מוכשרים בכל דבר שאנחנו עושים. אם ניסית בעבר להתמודד עם ניהולו של בק אופיס בעסק שלך וראית שזה גוזל ממך יותר מדי כוחות, עובדים וכסף, הגיע הזמן שתעביר את הנושא לניהולה של חברה חיצונית. חברת טלאופיס הידועה מציעה לך לנהל את כל הנושא של בק אופיס לעסק שלך, ותיתן לך שירותי ניהול בצורה המקצועית ביותר בעזרת הידע הנרחב שצברנו

קידום העסק עם שירותי בק אופיס

כמו שהלקוחות שלך חשובים לעסק שלך, כך גם הניהול השוטף והמדויק שלו צריך להיות מושלם. יחד עם זאת, זה טבעי שלא תוכל אתה לעשות הכל, ולשם כך, אם אתה רוצה לשמור על מצבו של העסק ולקדם אותו, כדאי שתפנה לקבלת שירותים מחברת טלאופיס הידועה במומחיות השירות וניהול העסק. אל תוותר על מה שבנית, עשה את כל מה שאתה יכול כדי לשמור על העסק שלך ונווט אותו להצלחה שתמיד חלמת עליה.

שירותי בק אופיס מבית טלאופיס

שירות בק אופיס

באמצעות הנציגים המיומנים שלנו, שמתמתחים ברזי העסק שלך, נוכל לבצע עבורך את כל פעולות הבק האופיס של העסק שלך. אז מה זה בק אופיס ומה טלאופיס מציעה? ובכן, בין היתר מדובר בשירותים הבאים:

  • קבלת מכתבים - קבלת מכתבים לתיבת דואר ייעודית שלנו וטיפול בהם - סריקה שלהם למערכת, חזרה ללקוח וטיפול בפנייתו.
  • שליחת מכתבים - שליחה של מכתבים ללקוחות, ספקים, עובדים - נוכל להוריד ממך את כל עבודת הניירת.
  • זימון תורים - הנציגים שלנו יסייעו ללקוחותיך לקבוע תורים או פגישות וגם יזינו את התורים שנקבעו או בוטלו באמצעות מערכת זימון תורים.
  • טיוב נתונים, ניהול רשימות - קבלת רשימת נתונים ובדיקה כי אכן הנתונים הם נכונים. כמו גם מילוי נתונים נוספים באותו רשימה. ניתן גם לבצע לאותה רשימה זימון לכנסים, רשות להסכמה מדעת, אישורי הגעה וכו'. 

קראו עוד: ניהול יומן
קראו עוד: מזכירה וירטואלית

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן