השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418
תוכנת CRM

תוכנת CRM

תוכנת CRM

בין היתרונות העיקריים והנושאים המרכזיים של תוכנות ניהול העסק עומדים הסדר, הארגון ויכולת שליפת מידע מהירה. העולם שלנו מתקדם והופך למהיר מרגע לרגע, וכל בעל עסק מתחיל יודע שכדי להיות רווחי עליו להדביק את הקצב ולדעת לרוץ שיווקית וניהולית באופן שיאפשר התנהלות מאוזנת, מאורגנת ואפילו רווחית. רבים מבתי העסק המתחילים סבורים כי תוכנת CRM לניהול עסק היא הוצאה שכדאי לדחות לשלב מאוחר יותר, לאחר שהעסק יהיה בעל רווחים ועובדים מרובים, הנחה שמביאה את העסק למצב של רישומים לא מאורגנים, בין אם בדפים ובין אם בתיקיות מחשב, מצב שיוצר בזבוז זמן משווע וקושי בהתנהלות השוטפת.

הידעתם, שבבחירה והתנהלות נכונה עם תוכנת CRM לעסק, תוכלו להגדיל את הרווחים שלכם באופן מהיר הרבה יותר מאשר אילו הייתם חוסכים עליה בשנתו הראשונה של העסק?

ניהול עסק מתחיל בניהול זמן נכון

חשבתם פעם על הזמן אותו אתם שורפים, הלכה למעשה, על תיוק, ארגון ואפילו חיפוש מסמך מסוים? על הזמן הזה בדיוק אנחנו או בעצם התוכנה דנה. זמן ממוצע של חיפוש מסמך אורך כ-2-3 דקות בממוצע, כאשר זה מתבצע ללא מערכת או תוכנת ניהול, וכעת, חשבו את כמות המסמכים אותה אתם מחפשים מדי יום, מדי שבוע ומדי חודש. המסקנה ברורה ואינה משתמעת לשני פנים - חסכון בזמן וניהול הזמן רק על זוטות כאלה, יוצר יתרון משמעותי תוך פינוי אותו זמן לעבודה וטיפול באותה ניירת עצמה.

גרעון הזמן שנוצר בבית העסק שאינו מתנהל בחכמה, כמוהו כגרעון תקציבי. כאשר אנחנו מנהלים את בנק הזמן שלנו באופן מפוזר, כך גם הרווחים הפיננסיים שלנו או ההפסדים שלנו ייראו. מערכת CRM לניהול העסק תבטל כמעט לחלוטין את הצורך בחיפוש אחרי מסמך טועה ותכניס אתכם לעניינים ולעבודה בשורה התחתונה מבלי לבזבז זמן יקר על חיפוש ניירת אבודה.

 

מערכת CRM

 

תוכנת CRM - אילו סוגי תוכנות יש והאם הן ניתנות להתאמה?

קיימות אינספור תוכנות CRM, ומוגדרות כתוכנות מסמכים אשר בדרך כלל מותאמות באופן אישי לצורכי העסק והתנהלות העסק על ידי הגדרות מנהל המערכת. התוכנות מאפשרות לבית העסק להגיע למידע, לשחזר מידע, לשמור מידע ולהזינו באופן מהיר, פשוט ויעיל ובכך לתרום לקבלת מידע מדויק בזמן אמת. סוגי התוכנות השונות והרבות של תוכנות CRM מצביעות על כך כי קיים עולם שלם של אפשרויות הניתנות להגדרה - כל זאת כדי שפשוט תשבו ותעבדו - כמה פשוט, ככה קריטי.

מערכות שימור לקוחות אוטומטיות - מערכת הצלה חכמה

שימור לקוחות אמיתי מתבצע הרבה לפני שהלקוח הכריז על נטישה. בית עסק מקצועי ידע לנהל ולהתנהל עם לקוחותיו באופן חכם ומקצועי, כאשר הוא מגיע עם ידע מוקדם ואפשרויות ליזום הזדמנויות שימנעו מחשבות נטישה. כאשר העסק מגלה ידע, עניין ואכפתיות לצורכי הלקוח, הוא הופך לרווחי ויעיל יותר כלפי לקוחותיו וכפועל ישיר כלפי עצמו.

תארו לכם, שיש לכם עוזר קטן, אך מהיר שמעניק לכם את כל המידע הלקוחות שלכם במקש אחד ומתריע על אפשרויות נטישה ויותר מכך, מעניק לכם מידע ואפשרויות לשימור וזיהוי אפשרויות שיפור והתאמת השירות לאותו לקוח ספציפי בכל עת. ובקיצור, כן, אתם צריכים תוכנת CRM לעסק. אל תגידו שלא אמרנו.

קראו עוד: מערכת ניהול תורים
קראו עוד: בק אופיס

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן