השאר פרטים
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 077-7298418
איך לבחור חברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה

איך לבחור חברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה

איך לבחור חברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה

אחד הפחדים הגדולים של אנשים שמבקשים למצוא חברת ניקיון, הוא שאחד העובדים יגנוב או יהרוס משהו, וכל המעורבים יכחישו שהוא אשם. זאת אחת הסיבות למה אנשים בוחרים בחברה מבוססת ולא באנשים פרטיים – כי לחברה יש נוהל ויש אחריות, והם לא יכולים להתעלם יום אחד אחרי שקנו כרטיס טיסה לארגנטינה בלי להגיד לכם. ובכל זאת, גם כשמדובר בחברת ניקיון ולא באדם בודד, עדיין יש כללי זהירות וצריכים לדעת איך לזהות חברות חסרות אחריות ואיך לאתר את החברות הטובות עליהן אפשר לסמוך.

בחירת חברת ניקיון

אחד המדדים החשובים כשמדובר ניקיון הוא הנהלים שלהם. לפני שאתם מסכימים שיתאימו לכם עובד ניקיון, תשאלו אם יש חוזה, לעובד ולכם, ואם התשובה היא כן – תבקשו לראות אותו. כמובן, אם אין לחברה חוזה עם אף אחד, תתרחקו מהם כמו מאש. אנשים שעובדים ללא חוזה הם אנשים שככל הנראה מעוניינים להסתיר מידע, ולא כדאי להתעסק איתם.

שנית, תשאלו את החברה האם קרה להם פעם שעובד ניקיון שיקר או גנב. זו שאלה מפתיעה שבדרך כלל לא נשאלת ולכן גם אין תשובה מוכנה. שימו לב למבוכה, לישרות, לגמגום, לטון, וכן לתוכן התשובה שלהם. בעצם, אי אפשר לדעת מראש מה יהיה ומי יתפתה. אך אם קיים נוהל והחברה מוכנה להודות על האמת, להחזיר לכם את ההפסד, ולפטר את העובד – זה מה שחשוב לכם.

שלישית, אל תשכחו לבחון היטב את שירות הלקוחות שלהם. תרגישו חופשי להרים טלפון לחברה, שוב ושוב, עם שאלות טפשיות יותר או פחות. תבקשו לדבר עם המנהל ותבקשו לדבר עם האחריאית. תשאלו כל שאלה שעולה לכם. ותבחנו היטב איך הם מגיבים – האם הם תומכים? מסבירים?  מתעצבנים? כמובן, לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון כדאי מאד לבדוק את איכות העבודה שלהם, שהעובדים מגיעים בזמן, ושהם יודעים לנקות את מה שאתם צריכים שינקו. עם זאת, חשוב שלא לשכוח שכשמכניסים אדם זר – כדאי לברר קודם שהוא אמין.

למידע נוסף ולהצטרפות למוקדים טלפונים אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
כתובת
כיכר הדר 22, טבריה
משה לוי 11, ראשון לציון
פקס
פקס: 03-9514447
צור קשר
אנא מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
תמונת פוטר
לנציגה
אנושית
לחצו כאן